حیات وحش 2018

Wildlife 2018

<br />
<b>Warning</b>:  Use of undefined constant topic - assumed 'topic' (this will throw an Error in a future version of PHP) in <b>E:\plesk\vhosts\movie-teacher.ir\httpdocs\movie\single.php</b> on line <b>59</b><br />
t

Ed Oxenbould - Jake Gyllenhaal - Carey Mulligan -


105 min


Drama


2018


Ed Oxenbould - Jake Gyllenhaal - Carey Mulligan -


105 min


Drama


2018جو ۱۴ ساله، تنها فرزند جانت و جری به حساب می‌آید. جانت یک زن خانه‌دار و همچنین جری یک ورزشکار حرفه‌ای ورزش گلف است. اتفاقات این فیلم در دهه ۱۹۶۰ و در شهر کوچکی در مونتانا رخ می‌دهد. در نزدیکی محل زندگی آنها، آتش جنگلی غیرقابل مهاری در نزدیکی‌های مرز کانادا زبانه می‌کشد. زمانی که جری کار خود را از دست می‌دهد و دیگر هیچ امیدی برای زندگی کردن ندارد، تصمیم می‌گیرد که به تیم مبارزه‌ای که قصد خاموش کردن آتش را دارند، بپیوندد؛ به همین دلیل، همسر و فرزند خود را ترک می‌کند تا به دنبال هدف جدید خود برود. زمانی که جری خانواده‌اش را ترک می‌کند، جو ۱۴ ساله ناگهان خود را در شرایطی می‌بیند که باید نقش یک فرد بزرگسال را ایفا کند. جو شاهد این است که مادرش چقدر تلاش می‌کند تا سرش را بالا بگیرد و با مشکلات بسیار زیاد خود و پسرش دست و پنجه نرم کند.

A teenage boy must deal with his mother s complicated response after his father temporarily abandons them to take a menial and dangerous job.